Üretim;
BETOFABRİK üretim faaliyetlerini 20000 m2‘si açık 5000 m2‘si kapalı alanda kurulu Düzce tesislerinde sürdürmektedir. Betofabrik tesislerinde üretimin her aşamsında kalifiye iş gücünün kullanılmasının yanı sıra üretimin her aşaması düzenli bir kontrol mekanizması mevcuttur.

Prefabrik projelerin üretime verilmesiyle ürün türlerine ve kalıp doluluk durumuna göre işin bitmesi gereken zaman göz önüne alınarak üretim planlaması yapılır. Bu programa uygun olarak üretim projelerine göre gerek duyulan kalıp tadilatları yapılır. Hazırlanan kalıpların projelerine uygun olup olmadığı kalite personeli tarafından denetlenir. Uygun ise kalıp onayına istinaden süreç başlar. Uygun değil ise ihtiyaç duyulan işlem gerçekleşir. Bu işlemlerin yapılması esnasında ürün projelerine göre uygun olarak demir donatıları hazırlanır. Kalıba yerleştirildikten sonra konulması gereken ankraj ve gömülü elemanların kontrölünü yapar. Donatı onayının verilmesinden sonra beton dökümü sırasında betonun kalite kontrolünü sürdürmek amaçlı beton numuneleri alınır. Beton dökümünden sonra belirli bir bekleme süresini takiben beton üzeri kapatılıp buhar ile kürlenmeye başlanır. İstenilen mukavete ulaştıktan sonra gerekli kalite kontrol ve dayanıklılık testleri yapıldıktan sonra proje alanına yada depo alanına taşınır.

Montaj;
Montaj öncesinde şantiye yada proje alanında yapılan temel imalatlarının aks ve kot çalışması yapılarak montaja engel bir durum yok ise ürünler montaj süreci başlar. Montaj süreci sonunda gerekli rötuşlar sağlandıktan sonra bina teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Bir CSC GRUP Projesidir.
casus telefon
casus teleon
casus telefon